KKK Rehvihermeetik Flat Fix

MIS ON REHVIHERMEETIK FLAT FIX?

Flat Fix on keemiatoode, mis rehvi paigaldatuna tagab rehvi alalise kaitse tühjaksminemise eest rehvi kogu kasutusea vältel. Flat Fix pikendab rehvi kasutusiga, säilitades nõuetekohase rehvirõhu ja hoides ära rõhu liigse alanemise.

MIKS KASUTATAKSE FLAT FIXIS KEVLARI KIUDE?

Kevlari kiud on viis korda tugevamad kui teras. Mida tugevamad on kiud, seda tugevam on rehvi parandus. Tugevaimad kiud on Kevlari kiud.

KAS FLAT FIXI VÕIB KASUTADA SÕIDUAUTO PUHUL?

Jah, kasutage Flat Fix High Speedi.

KUIDAS SULGEB FLAT FIX AUGU REHVI VEEREPINNAL?

Flat Fix tõmmatakse õhulekkepiirkonda. Rehvi pöörlemisel ja pinnaga kokku puutumisel venib auk lahti ning polüetüleenlaastud, Kevlari kiud ja muud kiud satuvad õõnsusesse. Kiud mähkuvad ümber polüetüleenlaastude ja moodustavad püsiva ja elastse punni, mis sarnaneb kopratammile.

KUIDAS HOIAB FLAT FIX ÄRA VELJE- JA RANDILEKKEID?

Kui suruõhk lekib rehvist välisõhku, tõmbuvad kiud ja osakesed väljuva õhu lekkepiirkonda. Sel moel leitakse ja suletakse lekkekoht.

KUI KAUA FLAT FIX SÄILIB?

Flat Fixi kasutusiga on praktiliselt igavene tingimusel, et anum on suletud ja ei esine aurustumist.

KAS FLAT FIX REAGEERIB KEEMILISELT KUMMIREHVIGA?

Ei, Flat Fix on keemiliselt inertne.

KAS ÄÄRMUSLIKUD ILMASTIKUTINGIMUSED MÕJUTAVAD FLAT FIXI?

Flat Fixi on testitud temperatuuril –35 °C ning see ei külmunud. Rehvihermeetik säilitab stabiilsuse ka nii äärmuslikus kuumuses, mille korral rehv ise laguneb.

KAS FLAT FIX TEKITAB REHVI VELJEL ROOSTET?

Ei, Flat Fix sisaldab roostetamisvastaseid aineid korrosiooni ärahoidmiseks ja enne paigaldamist esineda võinud korrosiooni tõrjumiseks.

KAS FLAT FIX VALGUB REHVI PÕHJA, KUI REHV ON LIIKUMATU?

Ei, Flat Fix sisaldab spetsiaalseid koostisosi, mis hoiavad sellise olukorra ära. Hermeetik jääb paika, kattes alaliselt veerepinna sisemuse.

KAS FLAT FIXI SAAB KASUTADA LOHVIGA REHVIS?

Jah, kasutage Flat Fix Tube'i. Siiski on oluline torkeese eemaldada. Kui seda ei tehta, hakkab ese rehvis painduma ning rebestab lohvi, kuni see on täielikult hävinud. Kuigi me ei saa garanteerida, et hermeetik sulgeb torkeaugu alati jäädavalt lohvi seisukorrast olenemata, saame siiski garanteerida, et seni, kuni rehv liigub, jõuate kindlasti sihtkohta, pärast seda aga võib õhk lohvi võimalike kahjustuste tõttu rehvist väljuda.

KAS FLAT FIX SULGEB AUGU REHVI KÜLGSEINTEL?

Ei. Külgseinad on liiga painduvad ja ajutine punn oleks potentsiaalseks ohuteguriks.

KAS FLAT FIX VÕIB REHVIS ÄRA KUIVADA?

Ei. Flat Fix püsib alati samas olekus, kui see oli rehvi sisestamisel, sest rehv on suletud süsteem ja mingit vedeliku aurustumist ei saa toimuda.

KAS FLAT FIXI SAAB KASUTADA RASKEVEOKITES?

Jah. Flat Fix Premium ja Flat Fix XXL on mõeldud kasutamiseks mis tahes õhkrehvides. Lisakaitset vajavate rehvide puhul, nt ehitusseadmetel ja rasketes maastikuoludes kasutatavatel rehvidel, kasutame tööstuslikku koostist.

KUIDAS ERINEVAD FLAT FIX JA MUUD AEROSOOLPURKIDES MÜÜDAVAD TOOTED?

Aerosooltooteid kasutatakse rehvides pärast torkeaugu tekkimist. Ka sel juhul pakuvad need vaid ajutist kaitset. Rehv tuleb ikkagi viia parandustöökotta, kus see võetakse veljelt maha, tihend eemaldatakse, torkeauk paigatakse ning rehv monteeritakse tagasi – seda kõike kliendi kulul. Kui tühja rehvi tõttu said kannatada ka velg või külgseinad, on kulud veelgi suuremad. Ohutusriskide seisukohast tuleb meeles pidada, et aerosooltooted on väga tuleohtlikud. Flat Fix aga paigaldatakse ennetavalt enne torkeaugu tekkimist ning see on rasksüttiv.

KAS FLAT FIX ON OHTLIK?

Ei. Flat Fix on keskkonnasõbralik, ohutu ja rasksüttiv.

MILLIST MÕJU AVALDAB FLAT FIX REHVIDELE?

Flat Fix pikendab rehvide eluiga. Glükoolipõhise vahendina kaitseb see rehve ülekuumenemise eest, hoiab ära poorsuse, kuivmädaniku ning randi- ja veljelekete tekkimise.

KAS FLAT FIX PIKENDAB REHVIDE KASUTUSIGA?

Kuidas ja miks? Milline on jõudlus? Pärast pealekandmist jääb Flat Fix vedelaks rehvi ja velje koostu kogu kasutusea vältel. Rehvi pöörlemisel jaotab tsentrifugaaljõud vedeliku ühtlaselt rehvi veerepinnale laiali. Kui peaks tekkima torkeauk, siis täidavad tuhanded haakuvad kiud ava ning takistavad õhu väljavoolu. See protsess toimub uuesti iga kord, kui torkeauk tekib.

KUIDAS FLAT FIXI PAIGALDATAKSE JA KUI PALJU AEGA SEE VÕTAB?

Rehvihermeetiku Flat Fix paigaldamine toimub kiiresti ja lihtsalt ventiili kaudu (keskmiselt kulub selleks ühe rehvi kohta vaid mõni minut).

KAS FLAT FIXI SAAB KASUTADA VAID UUTEL VÕI KA KASUTATUD REHVIDEL?

Flat Fixi võib kasutada mõlemal juhul. Kasutatud rehvide puhul tuleks panna umbes 28,35 g (1 unts) rohkem vahendit, kui annustamistabelis näidatud. Kuna kasutatud rehvil on poorid avatud, siis osa hermeetikust imendub rehvi.

MITME TORKEAUGU JAOKS MÕÕDETUD ANNUSEST PIISAB?

Seda ei ole võimalik täpselt määrata, kuna tulemused sõltuvad ava suurusest, õhurõhust, rehvi pinnast ja kohast, kus torkeauk pöörlemise suhtes asetseb.

Flat Fix Estonia

Tyrepartner OÜ on üks juhtivaid ettevõtteid rehvihermeetikute valmistamise valdkonnas. Meie tooteid turustatakse paljudes riikides üle kogu maailma.

Tyrepartner OÜ on kogenud rehvihermeetikute väljatöötaja, tootja ja turustaja.

kontaktid

sample538 109 68

sampleinfo@flatfix.ee

Hobujaama 4
101 51 Tallinn, Estonia